مانیکس چگونه عمل می کند؟

مانیکس برای فروشندگان

به دنبال افزایش فروش محصولات خود هستید؟ مانیکس دروازه ورود کسب و کار شما به بازار اینترنت است. با مانیکس به سادگی خود را به مشتریان بالقوه اینترنتی معرفی کنید و از رقبا پیشی بگیرید. مراحل کار ساده است.

برای عضویت در مانیکس تنها نیاز به یک شماره موبایل فعال دارید. نام و آدرس فروشگاه را وارد کنید، از محصولات عکس بگیرید و آن‌ها را برای فروش بگذارید.
ثبت کالا در مانیکس بسیار ساده طراحی شده است. به سلیقه‌ی خودتان از کالای مربوطه عکس بگیرید و در سایت آپلود کنید. در مانیکس کیفیت عکس و گویایی آن از مشخصات کالا مهم تر است.
کالاهای ثبت شده در مانیکس روزانه توسط هزاران کاربر علاقه‌مند بازدید می‌شوند، مورد بحث قرار می‌گیرند و بر اساس توجهی که به خود جلب می‌کنند رتبه بندی می‌شوند و رتبه بالاتر به معنای بازدید کننده بیشتر و فروش بیشتر است.

مانیکس برای خریداران

به دنبال کالای مشخصی هستید اما نمی‌دانید چگونه با بهترین قیمت و از نزدیک‌ترین محل آن را بیابید؟ مایلید همواره از جدیدترین پیشنهادها و تخفیف‌های فروشگاه‌های محبوب خود به صورت شخصی مطلع شوید؟ مانیکس نخستین مرکز آنلاین تجارت کالا و محصولات است که امکان جستجو بین هزاران کالای ارائه شده توسط نزدیک‌ترین فروشند‌ه‌های فعال را برای شما فراهم کرده است.

به دنبال کالای مشخصی می‌گردید؟ موتور جستجوی کالای قدرتمند مانیکس در کسری از ثانیه شما را به محصول مورد نظر خود هدایت می‌کند.
فروشنده‌ای که کالای مطلوب شما را ارائه می‌کند انتخاب کنید. سایر محصولات آن‌ها و نظرات کاربران سایت در مورد آن‌ها را ارزیابی کنید و در صورت نیاز با او تماس برقرار کنید.
با اطمینان از مشخصات مطلوب کالا و ویژگی‌های مثبت فروشنده اقدام به خرید از سایت یا محل فروشگاه کنید.